CND Shellac

Home - CND Shellac

Novinkou v našom salóne je značkový americký gél CND Shellac, ktorý naozaj dokáže zázraky. Tento stavebný gél využíva technológiu, vďaka ktorej nepraská, neodlupuje sa a ani neopadáva minimálne 14 dní. Znie to príliš dobre na to, aby to bola pravda?

Vyskúšajte si Shellac na vlastných nechtoch. Budete príjemné prekvapené.

Tajomstvo Shellac-u

Shellac je unikátny tým, že nepoškodzuje prirodzené nechty majiteľky. Pri aplikácii gélu (ktorý má konzistenciu skôr ako klasický lak) sa nechty nebrúsia, čím sa nenarušuje ich vnútorná štruktúra. Ani pri odstraňovaní Shellac-u nedochádza k žiadnemu obrusovaniu – vaše nechty tak zostanú 100% zdravé a krásne.

Shellac si však určite nemýľte so štandardným gélom alebo gélovými nechtami, pretože ide o úplne odlišnú technológiu. Shellac sa aplikuje na prírodné, krátke nechty. Je to z toho dôvodu, že má schopnosť vydržať neporušený až dovtedy, kým nechty neodrastú.

Ak by ste si želali jeho aplikáciu na dlhé nechty, skrátili by ste jeho garantovanú životnosť.

Rozlúčte sa s olúpaným lakom

Upravené nechty sú pre dámy mimoriadne dôležitým doplnkom. Nie je nič horšie, ako keď sa lak ošúpe alebo poškriabe v tej najnevhodnejšej chvíli.

Shellac™ ponúka vďakua svojmu chemickému zloženiu s nízkou úrovňou rozpušťadiel a miernou vyššou viskozitou umožňuje veľmi pohodlné použitie bez zápachu. Aj klientky, ktoré predtým nemohli voliť úpravu nechtov z dôvodu alergických reakcií, budú môcť úspešne nosiť Shellac™. Jeho „3free“ vzorec je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani ftaláty a je vhodný aj pre tehotné ženy

Takáto úprava je vhodná aj na nechty na nohách, kde lak vydrží ešte oveľa dlhšie!

Výhody CND Shellac™

-Dlhotrvajúci odtieň po dobu 2- 4 týždňov

-Vysoký lesk po celou dobu nosenia

-Farba, ktorá je odolná a trvanlivá

-Nekonečná variabilita designu

-Rýchlosť aplikácie

-Jednoduché a  rýchle odstránenie (nie zbrusovaním)

-Spevnenie slabých nechtov

-Nepoškodené nechty

Shellac je naviac lesklý a žiarivý počas celej doby. A to aj vďaka tomu, že dokáže extrémne rýchlo po nalakovaní zaschnúť. Proces urýchľuje špeciálne navrhnutá UV lampa, ktorá zabezpečí požadovanú odolnosť laku.

Neodstraňujte Shellac „nasilu“, pretože si môžete poškodiť nechty. Odstránenie laku vždy zverte profesionálom – je to rýchle, bezbolestné a nechty nestrácajú na kvalite.

Ak preferujete prirodzenosť a dlhodobý upravený vzhľad nechtov, Shellac je výborný práve pre vás