Vizáž

Home - Vizáž

Vnútorná krása je dôležitá ale trochu maskary nikdy nič nepokazí. 😉

Kozmetický salón ZANA Vám ako jediný v okolí ponúka široko komplexné, profesionálne vizážistické služby šité na mieru.

Denné líčenie

Chystáte sa na dôležité pracovné stretnutie alebo podujatie a chcete vyzerať dobre? Denné líčenie je prispôsobené intenzite denného svetla. Decentne svieže líčenie, ktoré Vás podčiarkne bez prelíčeného efektu je na deň ako stvorené. 

Trvanie: 20min

Večerné líčenie

Intezita líčenia a farieb záleží od Vášho vkusu, večerné líčenie môže pôsobiť jemným aj výraznejším dojmom. Kde ho využijete? Promócie, stužkové, plesy, večierky, spoločenké udalosti, návšteva divadla.  

Trvanie: 40-60min 

Svadobné líčenie

Svadobný make-up je špecifický tým, že musí byť jemný a prirodzený, ale zároveň dostatočne výrazný pre fotografiu. Veľký dôraz sa kladie na dokonalé prepracovanie a výdrž. Svadobnému líčeniu predchádza konzultácia ohľadom štýlu, farieb a individuálnych požiadaviek. V cene líčenia sú zahrnuté umelé trsy mihalníc. Pre 100% spokojnosť odporúčam skúšku svadobného líčenia v priebehu týždňa pred svadbou. 

Trvanie: 60min   

 

Maľovanie na tvár FACEPAINTING

Maľovanie na tvár je v poslednej dobe veľmi rozšírená a patrí medzi obľúbené atrakcie pre deti na rôznych akciách, oslavách a podujatiach, halloween. Používam hypoalergénne, ľahko zmývatelné farby, citlivé k jemnej pleti. 

 

Make-up poradenstvo 

Určené pre jednotlivcov, malé skupiny, firmy.

  • určenie typu pleti
  • starostlivosť o pleť
  • farebná typológia, výber správnych frieb
  • typy tváre a očí 
  • základné a pokročilé techniky líčenia 
  • konzultácia individuálnych problémov v líčení
  • kompletné poradenstvo imidžu pre firmy

Úprava vlasov 

Dôležité je dohodnúť sa dopredu ako si účes predstavujete, či je vhodný pre vašu dĺžku a hustotu vlasov, či ladí k šatám. Všeobecne platí čím jednoduchšie šaty tým zložitejší účes a naopak. Veľkou pomôckou je aj dopredu odoslaná fotografia s konkrétnou predstavou.

 

 

viac mojich prác nájdete na